Logo Simex Control s.r.o.
Volba jazyka Česká verze Slovenská verze Anglická verze Německá verze
 
 

KDO JSME
Společnost Simex Control s.r.o. byla založena v roce 1997 a její zaměření spočívalo již od počátku na komplexní dodávky v oboru automatizace, řízení technologických procesů a realizaci systémů MaR na bázi programovatelných automatů firmy SIEMENS.

 

CO DĚLÁME
Těžiště naší činnosti spočívá především v dodávkách průmyslové automatizace. Mimo to jsme také významným prodejcem produktů fy SIEMENS jako jsou řídicí systémy Simatic S5 a S7, regulované pohony SIMOREG, MICROMASTER, MASTERDRIVE, snímače a spínací technika SIRIUS.
Školicí středisko, jehož kvalita byla v roce 1999 oceněna statutem Autorizované školicí středisko firmy SIEMENS, organizuje školení pro pracovníky elektroúdžeb, servisní techniky, projektanty a programátory.
Výpočet kompletního sortimentu služeb okolo systémů SIMATIC S5 a S7 uzavírá servis s garantovanou dobou příjezdu servisního technika. Tato HOT-LINE slouží výhradně pro zákazníky, kteří mají s námi uzavřenou servisní smlouvu.
 
CO NABÍZÍME
Simex Control s.r.o. si dovoluje nabídnout Vám své bohaté zkušenosti a know-how v nejrůznějších oblastech průmyslové automatizace. Tým našich vysoce kvalifikovaných specialistů je připraven poskytnout Vám plnou podporu od prvních konzultací, až po finální implementaci požadovaného systému.
Obchodní zastoupení
Obchodní zastoupení v České republice Obchodní zastoupení na Slovensku